...,więc piszę
Ekspercki blog o surfingu surferka longboardowa czekajaca na fale niemafal.com o blogu

Nie ma fal to ekspercki blog o surfingu

Jest to (pierwszy?) polski ekspercki blog o surfingu – założyłam go, bo chcę podzielić się moim doświadczeniem ze wszystkimi, którzy kochają wspaniały sport, jakim jest surfing. Blog Nie Ma Fal nic Ci nie powie o moim dzisiejszym śniadaniu, o ciuchach czy polityce – po prostu nie znajdziesz tutaj informacji o czymkolwiek innym niż surfing. I tego się trzymam ! 

Naucz się surfingu razem ze mną!

Na moim blogu o surfingu możesz dowiedzieć się wiele. O jego historii, znanych surferach, nowych technologiach, falach, sprzęcie, deskach i piankach. Nauczyłam surfingu setki osób – mam wiedzę, która może się przydać zarówno amatorom, jak i starym surferskim wygom. Chcesz poznać surfing? Blog to nie jedyne miejsce, do którego Cię zapraszam – odwiedź mnie na Lanzarote, a pokaże Ci, jaki wspaniały to sport. Nauczę Cię wszystkiego. To będzie przygoda! Mogę Ci to obiecać.

Blog o surfingu dla każdego!

Wspominałam już, że Nie ma Fal to ekspercki blog o surfingu dla każdego – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów? Staram się, aby każda grupa znalazła tutaj coś dla siebie, dlatego znajdziesz na blogu zarówno artykuły o surfingu z grupy tych elementarnych (terminologia, wybór deski dla początkujących, pierwsze kroki w wodzie), jak i coś dla profesjonalistów (najnowsze metody treningowe, nowe technologie, trendy). Chciałbyś poczytać o czymś, co nie pojawiło się na blogu? Napisz do mnie koniecznie

Kim jestem?

Nazywam się Victoria i jestem trenerką surfingu, obecnie na Wyspach Kanaryjskich – a konkretnie na mojej ukochanej Lanzarote. Moją domeną są zdecydowanie deski krótkie, ale nie ograniczam się tylko do nich: oldschoolowy styl pływania na deskach długich też mam opanowany! Mój blog o surfingu to miejsce, w którym dzielę się moim doświadczeniem i wiedza o tym sporcie. Masz pytania? Czekam na Twoje komentarze czy wiadomości prywatne . Na wszystkie odpowiem!

×